Úvod  -> Farmářské trhy   ->  Farmářské trhy v Brně

Farmářský trh- prosinec 2019- Brno-Líšeň

14.12.2019

ulice Jírova, Brno- Líšeň, nad podzemní částí tramvaje


Popis akce Farmářský trh- prosinec 2019- Brno-Líšeň

"

Tržnice v pomyslném centru Líšně plná voňavých, čerst­vých a chuťově výrazných lahůdek a lokálních specialit se již stala realitou. Městská část Brno-Líšeň se rozhodla obnovit tradici líšeňských trhů a jsem velmi rád, že si trhy v minulém roce získaly svoje stálé příznivce.
Naším cílem bylo nabídnout Vám poctivé potraviny. Na­bídli jsme Vám produkty se značkou „Regionální potravina“ Jihomoravského kraje, garantované BIO produkty, kvalitní maso od moravských statkářů, poctivé uzeniny a klobásy vy­robené pouze z masa, čerstvé ryby z moravských řek, kvalit­ní farmářské sýry, chleba a pečivo z obilí, které vyrostlo na našich polích. „Domácí“ vejce z podestýlky, sezónní mo­ravskou zeleninu a ovoce, čerstvé bylinky a koření, marmelá­dy, džemy, mošty, med a spoustu dalšího.

Přijďte společně s námi i v roce 2019 podpořit farmáře z českých zemí a vychutnat si kvalitní české potraviny. Atmosféru některých trhů doplní také kulturní program.
Jste srdečně zváni.

"

Štítky: Hudba, Umění, Party, Rock, Pop, Tanec, Hudba, Rock, Pop, Hudba, Rock, Pop, Pro děti

ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.brno-lisen.cz/farmarske-trhy-v-roce-2019/t5240

Farmářský trh- prosinec 2019- Brno-Líšeň -	ulice Jírova, Brno- Líšeň, nad podzemní částí tramvaje

Zaslat odkaz na kulturní akci Farmářský trh- prosinec 2019- Brno-Líšeň - ulice Jírova, Brno- Líšeň, nad podzemní částí tramvaje na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?